XKAPAT
Kategoriler
MENU
(+90) 850 441 81 40
Pts - Cts: 09:00 - 18:30

Hakkımızda

    1977 Mersin doğumluyum. 17 yıldır evliyim.İlk, orta, lise hayatım Antalya Koleji'nde geçti. 2000 Bilkent Turizm Otelcilik mezunuyum. Eğitim hayatım boyunca İngilizce eğitim aldım.Üniversiteden sonra 3 yıl Amerika'da yaşadım.  Sonrasında Türkiye de 20 yıl büyük kurumsal firmalarda Üst Düzey Yönetici Asistanlığı yaptım.Öğrenim hayatım boyunca aldığım İngilizce eğitimim, Amerika'da yaşadığım süreç boyunca daha da ilerledi. Bu tecrübe sayesinde çalıştığım yurtdışı bağlantılı firmalarda daha profesyonel bir iş hayatım oldu. İş dolayısıyla Amerika ve Avrupanın bir çok yerine gittim. Toplantı ve organizasyonlar düzenledim.2018'de 20 yıllık tecrübelerle dolu kurumsal hayatımdan vazgeçip eşimle beraber radikal bir kararla İstanbul’dan Bodrum’a taşındık.


    Mutfakta olmak ve piyano en büyük tutkum. Kurumsal hayatıma veda ettikten sonra mutfakta daha da fazla vakit geçirmeye başladım. Sürekli yeni, lezzetli ve farklı tatlar yaratma çabasına girdim. Radikal bir kararla eşimle Bodrum'a taşınmamız ile birlikte hayallerimi gerçekleştirmek için ilk adımı atmış oldum. Bir kadın girişimci olarak daha doğal, sağlıklı, güvenilir ve samimi bir iş yapmak için yola çıkarak Bodrum'da 2019 Kasım ayında gıda atölyemi açtım ve kendi markamı yarattım. Markamızın çıkış nedeni, evde kendi ailemizin sağlığı için yapılan ürünlerle oldu. Ailecek uzun yıllardır sağlıklı yaşamı hayat tarzı haline getirdiğimiz için sağlıklı ve lezzetli gıdalar yapmak konusunda her geçen gün kendimi daha da çok geliştirdim. Sağlıklı gıdaların lezzetsiz olduğu algısını kırmak için çabaladım. Markam adı altında sadece ürettiğimiz sağlıklı ürünleri değil ayrıca benim doğal yaşam dünyamı da yansıtmaya çalışıyorum. Bedenime, ruhuma ve beslenmeme verdiğim özeni anlatmaya çalışıyorum.

Eşimle senelerdir spor yapıyor bedenimize de beslenmemiz kadar önem veriyoruz.

Kendi sağlığımızı düşündüğümüz kadar sizlerin de sağlığını düşünüyor, ne yiyorsak onu üretiyoruz. Kendi tüketmediğimiz hiçbir ürünü üretmiyoruz. 

Sağlıklı yaşam ve beslenmeyi hayat tarzı haline getirdiğimiz için en temiz, güvenli, sağlıklı ve bir o kadar da lezzetli ürünleri yapmak için çabalıyoruz.Bizimle olduğunuz için teşekkürler.


Sevgiler

Seren Ergüder

.

Whatsapp Destek

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.

whatsapp-logo
Whatsapp Destek